Епоксидне зовнішнє антикорозійне покриття

Особливості

Це зовнішнє покриття трубопроводів високого ступеня надійності, яке використовується в цілях захисту сталевих труб і трубних конструкцій від механічних пошкоджень, а також від несприятливого впливу природних факторів. Корозія, що виникає в результаті фізичного та хімічного взаємодії труб з навколишнім середовищем в процесі їх експлуатації, може досягати в місяць 1 мм товщини стінки труби і більш. Тому максимальний захист від неї дуже важлива для будь-якої організації, що займається монтажем і експлуатацією трубопроводів.

Зовнішня ізоляція сталевих труб епоксидними складами, ефективно захищають металеві поверхні від процесів іржавіння, сьогодні дуже популярна і затребувана в трубної промисловості у зв’язку зі своєю ефективністю.

Епоксидний полімер, який використовується НПП «Укртрубоізол» для труб із зовнішнім покриттям, забезпечує довготривалий захист від корозії і опір катодного відшаровування, що знижує витрати на експлуатацію трубопроводів. При виробництві покриття для зовнішньої ізоляції сталевих труб НВП «Укртрубоізол» застосовує епоскідні матеріали систем LBE (рідкий епоксидний праймер) і FBE (порошкоподібний епоксидний праймер). Можливо нанесення додаткового шару, стійкого до ультрафіолетового випромінювання.

Застосування

Епоксидне зовнішнє антикорозійне покриття може використовуватися для трубопроводів різних типів: підземних, підводних і т.д. Палі, кожухи (футляри) для переходів під автомобільними і залізницями, трубопроводи з захисними композитними покриттями.

Технічні характеристики

Діаметр труб для нанесення покриття: 42 мм 1720 мм.
 
(Примітка: технічні характеристики покриття регламентуються вимогами ТУ виробника або вимогами замовника).

 

epoxide_external_anti_corrosion_coating

Переваги