Зовнішні захисні антікоррозіні епоксидні і поліуретанові покриття

Поліуретанове зовнішнє антикорозійне покриття

Поліуретанове зовнішнє антикорозійне покриття

Даний тип ізоляції труб застосовується при підземному прокладанні в грунтах, з низькою, і середньої корозійної агресивністю. Використовується в трубопроводах для різного сільськогосподарського водопостачання, зрошувальних систем і т.д.. Відмінно зарекомендував себе в ізоляції трубопроводів в морському середовищі.

Наш завод застосовує покривні матеріали кращих світових постачальників і завдає ізоляцію тільки на сучасному технологічному обладнанні.

Популярність поліуретану обумовлена його винятковими властивостями:

Завдяки високій адгезії до стінки трубопроводу, яка збільшує термін експлуатації, поліуретанова ізоляція виділяється серед інших покриттів.


Перевага поліуретану – його низька гігроскопічність, що запобігає скупченню вологи між стінками трубопроводу, що забезпечує додаткову антикорозійний захист.

Матеріал витримує температуру в межах від -50 ° С до + 120 ° С і використовується для ізоляції труб діаметром від 42 мм до 1720 мм.

Епоксидне зовнішнє антикорозійне покриття

Епоксидне зовнішнє антикорозійне покриття

Призначення і область застосування:

ПРИЗНАЧЕННЯ ПОКРИТТЯ – захист сталевих труб і трубних конструкцій від корозійного впливу і механічних пошкоджень.

ОБЛАСТЬ ЗАСТОСУВАННЯ – трубопроводи, палі, кожухи і футляри для облаштування переходів під автомобільними і залізницями, трубопроводи з захисними композитними покриттями.

ОСОБЛИВОСТІ ПОКРИТТЯ – наявність додаткового захисного епоксидного покриття, що забезпечує підвищену стійкість до механічних і природних впливів, можливе нанесення стійкого до УФ-випромінювання покриття.

Діаметр труби, мм 42-1720 мм.


Примітка:
Технічні характеристики покриття регламентуються вимогами НД або вимогами замовника.

epoxide_external_anti_corrosion_coating

Переваги зовнішніх епоксидних антикорозійних покриттів
НВП «Укртрубоізол»: