Випробування гідростатичним тиском

Випробування гідростатичним тиском

hydrostatic_pressure_test

Випробування гідростатичним тиском – один з найбільш часто використовуваних видів неруйнівного контролю, що проводиться з метою перевірки міцності і щільності труб і обладнання, що працює під тиском. Згідно з практикою, що прийнята в більшості країн, всі труби піддаються гідровипробуваням.

Гідровипробування – необхідна процедура, яка свідчить про надійність труб як елементів трубопроводів, що працюють під тиском, протягом усього терміну їх служби; що вкрай важливо, враховуючи серйозну небезпеку для життя і здоров’я людей, а також техногенну небезпеку в разі їх несправностей і аварій.

НВП “УКРТРУБОІЗОЛ” проводить гідровипробування труб великого діаметра відповідно до ДСТУ ГОСТ 3845: 2019 (ГОСТ 3845-2017, IDT) “Труби металеві. Методи випробування гідростатичним тиском “з видачею відповідного завіреного протоколу випробування.

Параметри:

Діаметр труб – 530–1420 мм. (20’’–56’’)

Довжина труб – 6-12.5 мм.

Товщина стінки труб – до 25 мм.

Тиск випробування  – до 18.6 МПа.

Державним метрологічним центром проведено повне метрологічне забезпечення процесу гідравлічного випробування труб. За результатами верифікації отримано атестат, що підтверджує, що обладнання відповідає всім вимогам, що пред’являються по точності і методології проведення гідравлічного випробування труб.