3-шарове зовнішнє антикорозійне покриття на основі екструдованого поліпропілену (3PP)

Особливості

Покриття даного типу це високонадійне тришарове покриття для зовнішньої ізоляції сталевих труб, що складається з наступних шарів: епоксидний праймер, полімерний адгезив і поліпропілен.

Захисне покриття для труб на основі екструдованого поліпропілену характеризується підвищеною механічною міцністю, його можна використовувати і при відкритих, і при закритих методах прокладки. Призначення ефективний антикорозійний захист трубопроводів, а також підвищений рівень захисту труб від механічних пошкоджень і хімічної дії навколишнього середовища при їх використанні в умовах високих температур.

Склад

Епоксидний шар забезпечує довготривалий захист труб від корозії та опір катодного відшаровування, що знижує витрати на експлуатацію трубопроводів (при виробництві використовують епоскідний праймер LBE або FBE). 

Адгезів створює високу адгезію (зчеплення) між епоксидним і поліпропіленовим шарами. 

Поліпропіленовий шар забезпечує трубі з зовнішнім покриттям даного типу найбільш надійний захист (в порівнянні з іншими полімерними трубними покриттями) від механічних пошкоджень при транспортуванні і монтажі, а також захист труб від несприятливого впливу навколишнього середовища.

 

Техничні характеристики

Діаметр труб для використання покриття: від 32 мм до 1422 мм.

(Примітка: технічні характеристики покриття регламентуються вимогами ТУ виробника або вимогами замовника).

 

Применение

Труби із зовнішнім покриттям даного типу використовуються для підземної прокладки газо-, нафто-, водопроводів, магістральних трубопроводів, для підводних трубопроводів, кожухів (футлярів), в тому числі великого діаметра (для переходів під автомобільними і залізницями), а також для технологічних трубопроводів , використовуваних в умовах високих температур.

 

Переваги