Про компанію

Информація та істория

Більше 20 років успішної роботи

НВП Укртрубоізол, починаючи з дня свого заснування і до цього часу, займає лідируючі позиції на ринку антикорозійної ізоляції сталевих труб від Ø25 до Ø1420 мм.

Пріоритетом нашої компанії є Якість.

Якість зіграла основну роль в утворенні нинішнього підприємства. Завдяки якості своєї продукції наше підприємство завоювало авторитет на ринках ізольованих труб України, країн СНД і Європи.

Підприємство щодня вдосконалює свою технологію для виходу на більш новий і більш якісний рівень своєї продукції.

ІСТОРІЯ

З перших кроків на підприємстві розроблялися свої ноу-хау.

Це оригінальна технологія суміщеного нанесення двох шарів ізоляції, система накочення з використанням стисненого повітря, індукційні печі УВП, нагрів труб в яких проводиться струмами промислової частоти, а охолодження – повітрям.

В даний час науково-виробниче підприємство є розробником і власником трьох Технічних умов з нанесення ізоляційних покриттів, два – для зовнішнього покриття екструдованим поліетиленом і одне – для внутрішнього епоксидного покриття.

ІСТОРІЯ

НВП Укртрубоізол починало свій шлях з підприємства, яке виробляло ізоляцію екструдованим поліетиленом труб в розмірі Ø57 до Ø325 мм  і це вироблялося на одній лінії. Зараз ми виробляємо ізоляції: екструдованим поліетиленом, поліуретаном, екпоскіднимі матеріалами, поліпропіленом. Розміри ізольованих труб також розширилися від Ø25 до Ø1420 мм. Найближчим часом підприємство вийшло на новий рівень – виробництво сталевих прямошовних труб великого діаметру. Також варто відзначити, що вибір географічного розташування підприємства був передбачений спочатку. Саме центральна частина країни надавала більш вигідні умови для поставок продукції в будь-яку частину України з мінімальними витратами часу і коштів.

2001 рік

Роботи з ізоляції труб екструдованим поліетиленом почалися в 2001 році. Підприємство завдавало двошарову ізоляцію на труби Ø57-325 мм.

2002 рік

У 2002 році діапазон діаметрів зріс до 530 мм., А в 2004 році – до 1020 мм.

2005 рік

У січні 2005 р НВП «Укртрубоізол» спільно з Інститутом з транспортування нафти «ВНІІСТ» (Москва, Росія) і компанією «E World Ltd» (Великобританія) розробили і впровадили у виробництво нову зовнішню тришарову ізоляцію екструдованим поліетиленом.

2006 рік

У 2006 році НВП «Укртрубоізол» придбав колишній Ремонтно-механічний завод в селищі Меліоративне, куди після реконструкції були перенесені всі виробничі потужності для ізоляції труб. Там же були впроваджені технології нанесення зовнішнього поліуретанового покриття труб в рамках проекту з видобутку газу на українському шельфі Чорного моря. Ці технології, розроблені і впроваджені фахівцями підприємства спільно з компанією «E World Ltd» (Великобританія), були вперше застосовані в Україні. На нових площах продуктивність підприємства збільшилася в 1,5 рази.

2007 рік

2007 рік був присвячений реконструкції адміністративно-господарського корпусу, створені комфортні умови для роботи персоналу. Була організована ділянка для виготовлення обладнання, відновлені і модернізовані механічне і термічне відділення.

2008 рік

У 2008 році на підприємстві була запущена в експлуатацію лінія з нанесення епоксидної ізоляції на внутрішню поверхню труб Ø 89-1020 мм.

2009 рік

У 2009 році введена в експлуатацію ділянка по відновленню (реновації) труб Ø 219-1420 мм., що були в експлуатації. Реставрація таких труб проводиться в заводських умовах за спеціально розробленою технологією, яка дозволяє відновити несучу здатність тіла труби і її корозійну стійкість.

Після реставрації проводиться сертифікація труб, що дозволяє їх повторне використання. Відреставровані труби, при необхідності, можуть бути заізольовані поліетиленом, поліуретаном, внутрішнім епоксидним покриттям відповідно до проекту ремонту.

2011 рік

Введена в експлуатацію найбільша лінія з нанесення екструдурованого поліетилену на заводі. Лінія ізолює труби діаметром від Ø530 до Ø1420 мм, максимальна продуктивність лінії 60 тис. тон на рік.

2012 рік

Введена в експлуатацію найменша і кардинально відмінна від усіх інших за принципом нанесення лінія екструдованого поліетилену на заводі. Діаметр труб від Ø32 до Ø89 мм. Принцип нанесення – протяжний метод. Максимальна продуктивність 4 тис. тон на рік

2014 рік

Введення в експлуатацію лінії з виробництва хімічно зшитих термоусадочних манжет МТУ 120, для захисту зварних з’єднань ділянок трубопроводу. Лінія виробляє термоусадочні манжети і стрічку для труб діаметром від Ø32 до Ø1420 мм. Розроблено ТУ і отриманий сертифікат відповідності на даний вид продукції.

2017 рік

Модернізація лінії внутрішнього нанесення, розширено сортамент труб, що покриваються. Лінія може наносити ізоляцію епоксидними матеріалами на труби діаметром від Ø32 до Ø1420 мм.

2019 рік

Введення в експлуатацію гідпропреса. Устаткування призначене для випробування сталевих труб діаметром від Ø 426 до Ø1420 мм. на герметичність і міцність, згідно нормативно-технічної документації.

2020 рік

Початок будівництва лінії для виробництва сталевих прямошовних труб великого діаметру.

З листопада 2020 введена в експлуатацію лінія з виробництва труб сталевих електрозварних прямошовних діаметром Ø406-1422 мм товщиною стінки від 6 до 24 мм, довжиною до 12 метрів зі сталі класу міцності до К60. Потужність нової лінії в залежності від асортименту продукції, що випускається складає до 25 тис. тон в рік.

2021 рік

У червні 2021 року Укртрубоізол приступив до монтажу гідромеханічного экспандеру для экспандування труб діаметром від 406,4 мм до 1422 мм з товщиною стінки до 24 мм. Це обладнання забезпечує високу міцність і точну геометрію труб по всій довжині. Аналогів такого обладнання в Україні немає.

Фундаментальні роботи виконані, ведеться монтаж транспортного обладнання.

Наступний етап – установка гідростанції і виконавчого механизму – конусообразної розширюючої голівки з робочими сегментами, що забезпечують рівномірнє розширення діаметру труби по всій довжині.

ЗАРАЗ НА ПІДПРИЄМСТВІ ПРАЦЮЮТЬ

Чотири лінії з нанесення зовнішньої ізоляції екструдованим поліетиленом:

  1. Лінія зовнішньої ізоляції труб  екструдованним поліетиленом Ø 25-89 мм.
  2. Лінія зовнішньої ізоляції труб  екструдованним поліетиленом Ø 32-530 мм.
  3. Лінія зовнішньої ізоляції труб  екструдованним поліетиленом Ø 219-1020 мм.
  4. Лінія зовнішньої ізоляції труб  екструдованним поліетиленом Ø 530-1420 мм.
  5. Лінія внутрішньої гладкісної і антикорозійної епоксидної ізоляції труб Ø 32-1420 мм.
  6. Лінія наружної ізоляції поліуретаном труб Ø 32-1420 мм.
  7. Лінія реновації труб колишніх в експлуатації Ø 219-1420 мм.

На сьогоднішній день продуктивність 3-х ліній з нанесення зовнішньої ізоляції екструдованим поліетиленом становить від 100 до 300 кілометрів труб в місяць в залежності від діаметра. Продуктивність лінії поліуретанової ізоляції – 40-50 кілометрів труб в місяць. Продуктивність лінії внутрішнього епоксидного покриття – 100-150 кілометрів труб в місяць.

Лінія з виробництва труб сталевих електрозварних прямошовних Ø406-1422 мм з товщиною стінки від 6 до 24 мм, довжиною до 12 метрів із сталі класу міцності до К60.

Потужність нової лінії в залежності від асортименту продукції, що випускається складає до 25 тис. тон в рік.

На підприємстві проводиться повний перелік робіт по реставрації труб, що були в експлуатації. Це вхідний контроль, очищення, дефектовка і ремонт труб (заварка, наплавка, шліфовка, вирізка пошкоджених ділянок, вварювання «котушок», торцювання, виготовлення заводських фасок.). Після цього проводиться операційний контроль якості ремонту труб і приймальний радіографічний та ультразвуковий контроль у відповідності з ГОСТ 14782-86 і ГОСТ 7512-82.

Інтегрована Система менеджменту, що відповідає вимогам міжнародних стандартів:

ISO 9001:2015, ISO 14001:2015 и ISO 45001:2018

ISO 9001:2015

ISO 14001:2015

ISO 45001:2018

ЗАСТОСУВАННЯ

Труби, ізольовані нашим підприємством, використовувалися для будівництва нафтопроводу “Жуліно-Надвірна” (з’єднання системи магістральних нафтопроводів “Дружба” з Надвірнянським НПЗ НАФТОХІМІК ПРИКАРПАТТЯ), будівництва газопроводів “Джанкой-Армянськ”, “Суворове-Залізничне”, “Ялта-Форос”, «Шебелинка-Дніпропетровськ-Одеса», «Броди-Держкордон», а також для газифікації рр. Судак, Щолкіне, Білгород-Дністровського та багатьох інших об’єктів.

Труби з нашим покриттям використовували у своїх проектах великі підприємства, що входять в структуру НАК “Нафтогаз України”, корпорація “Інтерпайп”, компанія “Леман-Україна”, російська компанія “Транснафтопродукт”, казахські “КазТрансОйл” і “Каспіангаз”, азербайджанська “Азерігаз ” і багато інших.

Ізоляційне покриття створювалося для вітчизняного ринку, але воно виявилося затребуваним і за кордоном.

Труби з маркою НВП «Укртрубоізол» поставлялися до Росії, Туркменістану, Азербайджану, Казахстану, Узбекистану, Грузії, Вірменії, Литви, Латвії, Молдови, Словаччини, Сербії, Хорватії, Туніс, Лівію, Ліван, Нігерію, Китай та ін.

Труби з ізоляцією НВП «Укртрубоізол» використовувалися при прокладанні методом спрямованого горизонтального буріння. Труби Ø 530 мм для цього об’єкта ізолювались на нашому підприємстві і така продукція визнана підрядником «Укргазбуд» як високоякісна.

НВП «Укртрубоізол» ізолював труби: Новомосковського трубного заводу, Нижньодніпровського трубопрокатного заводу, Дніпропетровського трубного заводу, Комінмет, Луганського трубного заводу, Нікопольського південно-трубного заводу, Челябінського трубопрокатного заводу, Таганрозького трубного заводу, Маріупольського металургійного комбінату ім. Ілліча, румунських заводів «Arcelor Mittal», «Ispat Petrotube», «Silcotube SA», чеського заводу «Mittal Steel Ostrava», та ін.

Ізоляційне покриття створювалося для вітчизняного ринку, але воно виявилося затребуваним і за кордоном.

Труби з маркою НВП «Укртрубоізол» поставлялися до Росії, Туркменістану, Азербайджану, Казахстану, Узбекистану, Грузії, Вірменії, Литви, Латвії, Молдови, Словаччини, Сербії, Хорватії, Туніс, Лівію, Ліван, Нігерію, Китай та ін.

Труби з ізоляцією НВП «Укртрубоізол» використовувалися при прокладанні методом спрямованого горизонтального буріння. Труби Ø 530 мм для цього об’єкта ізолювались на нашому підприємстві і така продукція визнана підрядником «Укргазбуд» як високоякісна.

НВП «Укртрубоізол» ізолював труби: Новомосковського трубного заводу, Нижньодніпровського трубопрокатного заводу, Дніпропетровського трубного заводу, Комінмет, Луганського трубного заводу, Нікопольського південно-трубного заводу, Челябінського трубопрокатного заводу, Таганрозького трубного заводу, Маріупольського Металургійного комбінату ім. Ілліча, румунських заводів «Arcelor Mittal», «Ispat Petrotube», «Silcotube SA», чеського заводу «Mittal Steel Ostrava», та ін.

Досягнення нашого підприємства пов’язані з високим професіоналізмом співробітників, а також з розробкою комп’ютеризованих систем управління і контролю технологічних процесів. Ми постійно розвиваємо наше підприємство: нарощуємо виробничий потенціал, використовуємо при створенні обладнання матеріали, комплектуючі, ідеї і досягнення вітчизняних і зарубіжних виробників.

Сьогодні НВП “Укртрубоізол» вирішує не тільки завдання ізоляції труб, а й створення нових перспективних виробництв, пов’язаних з цим напрямком.

З введенням лінії з виробництва сталевих труб Укртрубоізол став найбільшим в Україні виробником сталевих електрозварних прямошовних труб великого діаметру з зовнішнім антикорозійним і внутрішнім антикорозійним та/або гладкісним покриттям для магістральних газо – і нафтопроводів.
 
Укртрубоізол є единим трубним заводом, що має цілий комплекс обладнення для повного технологічного циклу виробництва ТВД (труб великого діаметру) для магістральних трубопроводів.
 
Головна відміна  нашої нової лінії від інших виробництв на території України є те, що вона оснащена сучасним устаткуванням для повного технологічного циклу виробництва труб великого діаметру для магістральных газо- и нафтопроводів. В технологічному процесі виробництва передбачена одна з важливіших операцій — экспандування.
 
Наша продукція сертифікована на відповідність вимогам стандартів ГОСТ 20295-85, ГОСТ 10706-76, ГОСТ 10705-80, ГОСТ 10704-91 і Техничному регламенту обладнання, що працює під тиском, ПКМУ № 27 від 16.01.2019 р.
 

За час свого існування підприємство пройшло шлях від кількох однодумців, об’єднаних спільною ідеєю, до визнаного лідера на ринку антикорозійного покриття.

В даний час «Укртрубоізол» займає 1-е місце серед підприємств цієї галузі України (дані Національного Бізнес-Рейтингу і Держкомстату України).

Зв'язок с нами

51217 Україна, Дніпропетровска обл., Новомосковський р-н, смт. Меліоративне, вул. Заводська, 2

Тел./факс: +38 (056) 736-25-64

Тел./факс: +38 (056) 736-24-75

 

 

E-mail: office@uti.ua