Зовнішнє антикорозійне покриття на основе экструдированного полиэтилена

3-х шарове зовнішнє антикорозійне покриття на основі екструдованого поліетилену (3РЕ)

3-х шарове зовнішнє антикорозійне покриття на основі екструдованого поліетилену (ПЕ) – високонадійних захисне покриття, що складається з шару епоксидного праймеру, полімерного адгезиву і шару поліетилену.

Це покриття забезпечує надійний і тривалий (до 50 років) захист від корозії підземних і підводних нафто-, газо-, водопроводів з високою температурою експлуатації (до 140 ° C) в умовах важкодоступних трубопроводів (під водою, дорогами і т.п.), високих механічних навантажень, корозійно-активних грунтів, грунтів з блукаючими струмами і т.п..

Також покриття застосовується при направленому бурінні і перетині доріг, річок.

Унікальний технологічний процес НВП «Укртрубоізол» забезпечує отримання ПЕ покриття з практично монолітною структурою, яке неможливо розшарувати або зняти з труби без застосування ріжучого обладнання.

Завдяки високій міцності поліетилену і високої адгезії покриття практично не пошкоджується при будівельно-монтажних роботах і транспортуванні, що істотно спрощує і скорочує термін будівельно-монтажних робіт.

Завдяки високій інертності поліетилену, покриття не поглинає вологу і не руйнується під дією солей, грунтових вод, ґрунтових електролітів і т.п.

Епоксидний шар забезпечує довготривалий антикорозійний захист і опір катодного відшаровування, що знижує витрати при експлуатації трубопроводу. На заводі застосовують епоскідний праймер LBE або FBE.

Адгезів забезпечує високу адгезію між шаром епоксиду і шаром поліетилену

Шар поліетилену забезпечує найнадійніший захист (в порівнянні з іншими полімерними трубними покриттями) від механічних і ударних навантажень при транспортуванні і будівництві, від хімічного впливу навколишнього середовища при експлуатації трубопроводу.

Властивості і переваги 3-х шарових покриттів на основі поліетилену НВП «Укртрубоізол»:

2-х шарове зовнішнє антикорозійне покриття на основі екструдованого поліетилену (2РЕ)

2-х шарове покриття на основі екструдованого поліетилену забезпечує надійну і тривалу (до 50 років) захист від корозії підземних нафто-, газо-, водопроводів в умовах корозійно-активних грунтів, грунтів з блукаючими струмами і т.п.

2-х шарова ізоляція складається зі схожих компонентів що і 3-х шарова ізоляція, але в ній відсутній перший шар ізоляції, а саме: епоксидний праймер.

Складається з:

Адгезів забезпечує високу адгезію між металом і шаром поліетилену.

Шар поліетилену забезпечує найнадійніший захист (в порівнянні з іншими полімерними трубними покриттями) від механічних і ударних навантажень при транспортуванні і будівництві, від хімічного впливу навколишнього середовища при експлуатації трубопроводу.

Властивості і переваги 2-х шарових покриттів на основі поліетилену НПП «Укртрубоізол»:

3-х шарове зовнішнє антикорозійне покриття на основі екструдованого поліпропілену (3PP)

3-х шарове зовнішнє антикорозійне покриття на основі екструдованого поліпропілену (3PP)― високонадійне захисне покриття, що складається з шару епоксидного праймера, полімерного адгезиву і шару поліпропілену.

Покриття з екструдованого поліпропілену мають підвищену механічну міцність. Труби із зазначеним покриттям рекомендовані для будівництва трубопроводів як при відкритих, так і при закритих методах прокладення (метод «проколу» і протягування через свердловини).

Техничні характеристики:

Діаметр труби: 32-1422 мм.

Примітка:

Технічні характеристики покриття регламентуються вимогами ТУ виробника або вимогами замовника.

Призначення і область застосування:

ПРИЗНАЧЕННЯ ПОКРИТТЯ – ефективна антикорозійний захист трубопроводів і підвищений рівень захисту від механічних пошкоджень, в умовах високої температури експлуатації трубопроводу і навколишнього середовища.

ОБЛАСТЬ ЗАСТОСУВАННЯ – підземна прокладка газопроводів, нафтопроводів, продуктопроводів тощо. Трубопроводів (в тому числі – магістральних), морських трубопроводів, кожухів (футляри) в т.ч. – великого діаметра для облаштування переходів під залізницями і автомобільними дорогами, технологічні трубопроводи підвищеного температурного режиму експлуатації.

Складається з:

Епоксидний шар забезпечує довготривалу антикорозійний захист і опір катодного відшаровування, що знижує витрати при експлуатації трубопроводу. На заводі застосовують епоскідний праймер LBE або FBE.

Адгезів забезпечує високу адгезію між шаром епоксиду і шаром поліпропілену.

Шар поліепропілену забезпечує саму надійний захист (в порівнянні з іншими полімерними трубними покриттями) від механічних і ударних навантажень при транспортуванні і будівництві, від хімічного впливу навколишнього середовища при експлуатації трубопроводу в умовах високих температур.

Переваги 3-х шарових покриттів на основі поліпропілену НПП «Укртрубоізол»: