Поліуретанове зовнішнє антикорозійне покриття на укр

Особенности

Це високонадійне зовнішнє захисне покриття для трубопроводів, яке призначене для труб під землею трубопроводу в грунтах з низькою і середньою корозійної агресивністю, а також для надземних і підводних нафто-, газо-, водопроводів.

Популярність поліуретану як речовини для зовнішньої ізоляції сталевих труб пов’язана з його винятковими властивостями. Цей матеріал має низьку теплопровідність і високу механічну міцність. Також він має високі характеристики стійкості до радіоактивного УФ-випромінювання. Але головна властивість поліуретану – його низька гігроскопічність, яка запобігає накопиченню вологи між стінками трубопроводу, тим самим забезпечуючи трубах хорошу антикорозійний захист. 

ТОВ НВП «Укртрубоізол» виробляє поліуретанове зовнішнє антикорозійне покриття у вигляді одношарової композиції, яка наноситься на труби в заводських умовах (методом безповітряного розпилення) або вручну, в польових умовах (на зварні стики труб). Для зовнішньої ізоляції сталевих труб НПП «Укртрубоізол» застосовує покривні матеріали тільки від кращих світових постачальників і завдає ізоляцію за допомогою сучасного високотехнологічного обладнання.

Застосування

Труба з зовнішнім покриттям з поліуретану може бути використана для підземних і надземних нафто-, газо-, водопроводів. Застосовується для захисту від корозії трубопроводів різного сільськогосподарського призначення (зрошувальні системи та ін.). Також дане покриття добре зарекомендувало себе при ізоляції труб, які використовуються в морській воді (для підводних трубопроводів).

Технічні характеристики

Переваги