3-шарове зовнішнє антикорозійне покриття на основі екструдованного поліэтилену (3РЕ)

Особливості

Це високонадійне тришарове захисне покриття для трубопроводів, що складається з епоксидного (рідкого або порошкоподібного) праймера, полімерного адгезиву і поліетиленового шару. Призначено для тривалого (термін – до 50 років) захисту від корозії підземних і підводних комунікацій. Може застосовуватися для нафто-, газо- і водопроводів, що використовуються при високій температурі експлуатації (до + 140 ° C), високих механічних навантаженнях, в важкодоступних умовах (під водою, під дорогами і т.д.), при наявності корозійно-активних грунтів і грунтів з блукаючими струмами.

Екструдований поліетилен ізоляції сталевих труб, що використовується ТОВ НВП «Укртрубоізол» для створення захисного шару, має майже монолітну структуру – таке покриття настільки міцне, що не може бути розшароване або знято з труби без застосування спеціального обладнання. Внаслідок цього воно майже не пошкоджується при транспортуванні та монтажних роботах, що значно полегшує процес монтажу і скорочує його. Ще одна перевага даного покриття полягає в тому, що використовуваний при його виготовленні поліетилен має високу інертність, що дозволяє покриттю не поглинати вологу і не руйнуватися під впливом несприятливих факторів зовнішнього середовища – грунтових вод, солей і т.д.

 

Склад

Епоксидний шар забезпечує для труб із зовнішнім покриттям довготривалий захист від корозії і високий опір катодного відшаровування, що знижує витрати на експлуатацію трубопроводів (при виробництві використовується епоксидний праймер LBE або FBE).

Адгезів створює високе зчеплення між епоксидним і поліетиленовим шарами, тим самим сприяючи дуже високої міцності покриття.

Поліетиленовий шар надає покриттю максимально надійний (в порівнянні з іншими полімерними трубними покриттями) захист від пошкоджень при транспортуванні і монтажі, а також забезпечує захист труб із зовнішнім покриттям від хімічного впливу навколишнього середовища.

Застосування

Даний вид зовнішньої ізоляції сталевих труб призначений для захисту від корозії підземних трубопроводів.

Технічні характеристики

Переваги