Внутрішні антикорозійні покриття

Внутрішнє гладкісне епоксидне покриття (40-150 мкм.)

Внутрішнє гладкісне епоксидне покриття
(40-150 мкм.)

Гладкісні епоксидні покриття наносяться в заводських умовах на внутрішню поверхню труб для збільшення пропускної спроможності магістральних газо- і нафтопроводів і, відповідно, зниження витрат на транспортування.

Гладкісні епоксидні покриття НВП «Укртрубоізол» дозволяють підвищити обсяг перекачування до 10-15%, знизити витрати на придбання труб за рахунок зниження їх діаметра, зменшення товщини стінки за рахунок зниження робочого тиску трубопроводу.

Також мають антикорозійні властивості, завдяки чому перешкоджають виникненню бактеріологічної корозії, захищають внутрішню поверхню труб від корозії при зберіганні і транспортуванні.

Завдяки практично дзеркальної поверхні покриття знижуються витрати на внутрішньотрубну очистку при будівництві трубопроводу.

Головною перевагою застосування гладкісного покриття можна вважати зменшення тертя робочого середовища об стінку, таким чином зменшується витрати на траспортування середовищ, а також:

Властивості і переваги гладкісного епоксидного покриття НВП «Укртрубоізол»:

Внутрішнє антикорозійне епоксидне покриття (200-1000 мкм.)

Внутрішнє антикорозійне епоксидне покриття
(200-1000 мкм.)

Антикорозійні епоксидні покриття наносяться в заводських умовах на внутрішню поверхню труб для захисту труби від внутрішньої корозії, яка в агресивних середовищах може досягати 1 мм (товщини стінки труби) і більше за місяць.

Антикорозійні епоксидні покриття НПП «Укртрубоізол» захищають промислові трубопроводи, нафтопродуктопроводи і водопроводи під час експлуатації, а також при зберіганні і транспортуванні труб.

Додатково, антикорозійні епоксидні покриття НПП «Укртрубоізол» покриття мають практично дзеркальну поверхню і володіють підвищеною гладкістю, що додатково з антикорозійними властивостями надає їм і властивості гладкісних покриттів, збільшуючи пропускну здатність трубопроводу, знижуючи кількість відкладень на внутрішній поверхні труби, здешевлюючи внутрішньотрубну очистку при будівництві трубопроводу .

При застосуванні для водопроводів – поліпшується якість води, знижується заростання трубопроводів.

 

Властивості і переваги антикорозійних епоксидних покриттів НВП «Укртрубоизол»: