2-шарове зовнішнє антикорозійне покриття на основі екструдованого поліетилену (2PE)

Особливості

Це високонадійне захисне покриття для зовнішньої ізоляції сталевих труб. Два його основних шару полімерний адгезив і поліетилен забезпечують тривалу (термін до 50 років) захист від корозії для підземних нафто-, газо- і водопроводів, використовуваних в умовах корозійноактивних грунтів, грунтів з блукаючими струмами і т.д.

Екструдований поліетилен ізоляції сталевих труб, що використовується ТОВ НВП «Укртрубоізол» для створення захисного шару, має майже монолітну структуру – таке покриття настільки міцне, що не може бути розшароване або знято з труби без застосування спеціального обладнання. Внаслідок цього воно майже не пошкоджується при транспортуванні і будівельних роботах, що серйозно полегшує процес монтажу і скорочує його. Ще одна перевага даного покриття полягає в тому, що застосовується при його виготовленні поліетилен має високу інертність, що дозволяє захисному покриттю не поглинати вологу і не руйнуватися під впливом несприятливих факторів зовнішнього середовища.

Склад

Адгезивний шар створює високе зчеплення між металевою стінкою труби і поліетиленовим шаром, сприяючи збільшенню міцності покриття.

Поліетиленовий шар забезпечує трубі з зовнішнім покриттям даного типу надійну (в порівнянні з іншими полімерними трубними покриттями) захист від механічних і ударних навантажень при транспортуванні та виконанні монтажних робіт, а також захист труб від агресивних зовнішніх факторів (таких як грунтові води, солі і т. д.).

Технічні характеристики

Застосування

Труби із зовнішнім покриттям даного типу завдяки його великій абразивної і механічної міцності, а також високої адгезії можуть використовуватися при направленому бурінні, підводного прокладання трубопроводів, при перетині доріг, річок і т.д.

Переваги