Термоусадкові матеріали

Термоусадкові манжети і  стрічки

Термоусадкові матеріали

У 2013 році підприємством НВП «Укртрубоізол» освоєна технологія по виробництву термоусадкових манжет для зварних стиків труб діаметром 114-1420 мм., а також термоусадкової стрічки шириною від 110 мм до 450 мм. на труби діаметром від 32 до 1420 мм.

Термоусадкова манжета виробництва НВП «Укртрубоізол» випускається за технічними умовами ТУ У 22.2 – 31017014-004 діє до: 2014 «Манжети модіфіковані термоусадкові для антікорозійного захисту стіків трубопроводів МТУ 120».

Термоусадкова манжета на основі силанольно-модифікованого поліетилену забезпечує надійний і тривалий захист зварних стиків труб від корозії підземних нафто-, газо-, водопроводів в умовах корозійно-активних грунтів, грунтів з блукаючими струмами та інше.

На виробництві продукція випускається в трьох типах виконання:

1. Термоусадкова манжета з двошаровим захисним покриттям,

2. Термоусадкова манжета з тришаровим захисним покриттям,

3. Термоусадкова стрічка з двошаровим захисним покриттям.

Основою термоусадкової манжети є стрічка з силанольно-модіфіцірованнного поліетилену. Такий вид поліетилену також називатися хімічно зшитим поліетиленом.

Важливою перевагою силанольно-модифікованого поліетилену, є стійкість до високої температури при монтажі манжети – до 140°С при короткочасних пікових впливах джерела тепла. Таким чином зшита стрічка не боїться перегрівів під час монтажу манжети на зварні стики труб.

Манжета, що поставляється підприємством НВП «Укртрубоізол», має стабільність заявлених фізичних властивостей всієї продукції, що забезпечує високий рівень захисту зварних стиків труб, як і основна заводська ізоляція.

Термоусадкова манжета з двошаровою ізоляцією забезпечує високу адгезію, складається з шару зшитої поліетиленової стрічки і шару полімерного адгезиву.

Манжета з тришарової ізоляцією складається з зшитої поліетиленової стрічки, шару полімерного адгезиву і шару епоксидного праймера. Такий вид конструкції манжети забезпечує додатковий антикорозійний захист і підвищений опір катодного відшаровування.

Властивості і переваги термоусадкової манжети виробництва
НВП «Укртрубоізол»: